Sensorysie
 

Wybór wydarzenia

 • Dogoterapia dla dzieci od 3 do 6 lat

  Zajęcia edukacyjne z psem. Tym razem temat: "Przyjaciel Pies". Zajęcia trwają około 30 minut. W ramach biletu zapraszamy na darmową godzinę zabawy na Sali Zabaw.

 • EduSensorki dla dzieci od 10 m.ż. do 2 lat

  EduSensorki - zabawy ogólnorozwojowe, nastawione na rozwijanie kompetencji matematycznych dziecka prowadzone przez MusicBABYart. Zajęcia trwają około 45 minut. W ramach biletu zapraszamy na darmową godzinę zabawy na Sali Zabaw.

 • Gordonki dla dzieci od 6 tygodnia do 3 lat

  Gordonki - zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą E.E. Gordona prowadzone przez MusicBABYart. Zajęcia trwają około 45 minut. W ramach biletu zapraszamy na darmową godzinę zabawy na Sali Zabaw.

 • Joga mama i dziecko

  Zajęcia skierowane dla mam z dziećmi do 3 r.ż. Jogę poprowadzi Anna Korycka - certyfikowany nauczyciel jogi dla dzieci i dorosłych. Zajęcia trwają około 45 minut. Każdy uczestnik powinien mieć swoją matę do ćwiczeń oraz wygodny strój. W ramach biletu zapraszamy na darmową godzinę zabawy na Sali Zabaw.

 • Kiss&Date

  Zachęcamy do pozostawienia u nas dziecka pod opieką uważnych animatorów, a opiekunów do spędzenia wolnego czasu.3h bilet w wyjątkowej cenie 75 zł. W każdy czwartek, w godzinach 17:00 - 20:00. Oferta dla dzieci powyżej 5 lat.

 • Magic English dla dzieci od 3 do 8 lat

  Zajęcia wprowadzające dzieci do magicznej krainy języka angielskiego. Innowacyjna metoda oparta na muzyce, ruchu oraz sensoryce. Zajęcia trwają około 45 minut. W ramach biletu zapraszamy na darmową godzinę zabawy na Sali Zabaw.

 • Magic English dla dzieci od 6 m.ż. do 2 lat

  Zajęcia wprowadzające dzieci do magicznej krainy języka angielskiego. Innowacyjna metoda oparta na muzyce, ruchu oraz sensoryce. Zajęcia trwają około 30 minut. W ramach biletu zapraszamy na darmową godzinę zabawy na Sali Zabaw.

 • Potańcówka dla dzieci

  Potańcówka z okazji Dnia Dziecka. Przebierzcie się za ulubione postaci bajkowe i tańczcie z naszymi animatorkami do największych dziecięcych przebojów! :)